LT EN
Estetinis plombavimas

 

 Kosmetinė šypsenos tobulinimo procedūra, kurios dėka Jūs galite turėti tobulą šypseną

vos per 1 DIENĄ!!!

Skaityti daugiau
Gyvenantiems užsienyje


ŽAIBIŠKOS odontologijos paslaugos!

  • Estetinis plombavimas vos per 1DIENĄ!
  •  
  • Dantų ėduonies gydymas vos per 1DIENĄ!
  •  
  • Protezavimas vos per 1.5 SAVAITĖS!
Skaityti daugiau
Protezavimas

Protezuojame visų įmanomų rūšių protezais:

  • neišimami protezai - vainikėliai ir vainikėliai ant implantų, tiltai, pasagos;
  • išimami protezai - minkštos plastmasės plokštelės, lanko atraminiai protezai, paprastos plastmasės plokštelės ir t.t.

 

Skaityti daugiau
Balinimas kapomis

SAUGU, EFEKTYVU, GREITA ir PIGU!

Siūlome naujausią balinimo kapomis būdą!


Jums nereikės su kapomis miegoti -

užtenka tik 1 val. per dieną!

Skaityti daugiau

Apžiūra ir konsultacija

Profilaktinis patikrinimas (arba apžiūra) tai - gydytojo odontologo atliekama procedūra, kuri būtina tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Profilaktinio patikrinimo metu suaugusiems žmonėms gydytojai odontologai nustato dantų ėduonies pakenktus dantis bei įvertina burnos ertmės būklę.

Mūsų mažiesiems profilaktinis patikrinimas būtinas ne tik todėl, kad brendimo laikotarpiu dygstantys nuolatiniai dantys yra mažiau atsparūs rūgščių ir šarmų poveikiui nei suaugusių žmonių, bet ir tam, kad būtų atkreiptas tėvų dėmesys į jų vaikų dantų dygimo ir žandikaulių vystymosi anomalijas ir laiku būtų imtasi prevencijos priemonių.

Gydytojo odontologo rekomendacija: norint išvengti rimtų dantų bei dantenų ligų, kurios neretai baigiasi net ir danties praradimu, profilaktinis patikrinimas tiek vaikams, tiek suaugusiems turi būti atliekamas ne rečiau kaip kas 6 mėnesius.

Profesionali konsultacija – tai iki 30min. trunkanti gydytojo odontologo atliekama apžiūra bei diskusinis pokalbis, kurių metu profesionaliai ivertintama Jūsų burnos būklė ir atsižvelgus į Jūsų pageidavimus ir galimybes sudaromas idealiausias gydymo planas.

Mes puikiai suprantame, jog ne kiekvienas žmogus suvokia medicinius terminus, o kartais pacientų norimi gydymo variantai prasilenkia su realia situacija, todėl UAB „Geva“ dirbantys gydytojai odontologai kiekvienai konsultacijai skiria net puse valandos, tam kad aiškiai ir visiems suprantamai paaiškintų pacientams visus įmanomus gydymo variantus.

UAB „Geva“ odontologijos kabinetuose mes ne tik garantuojame kvalifikuotas paslaugas atliekamas naudojant aukščiausios kokybės odontologines medžiagas, bet taip pat šiltą ir jaukų priėmimą – juk kiekvienas esame individualus!

 

Gydantis dantis UAB „Geva“ odontologijos kabinetuose profesionali apžiūra ir konsultacija -NEMOKAMA!

 

 

 

TIK per 1DIENĄ!

Daugiau info skilyje "Estetinis plombavimas"