LT EN
Estetinis plombavimas

 

 Kosmetinė šypsenos tobulinimo procedūra, kurios dėka Jūs galite turėti tobulą šypseną

vos per 1 DIENĄ!!!

Skaityti daugiau
Gyvenantiems užsienyje


ŽAIBIŠKOS odontologijos paslaugos!

 • Estetinis plombavimas vos per 1DIENĄ!
 •  
 • Dantų ėduonies gydymas vos per 1DIENĄ!
 •  
 • Protezavimas vos per 1.5 SAVAITĖS!
Skaityti daugiau
Protezavimas

Protezuojame visų įmanomų rūšių protezais:

 • neišimami protezai - vainikėliai ir vainikėliai ant implantų, tiltai, pasagos;
 • išimami protezai - minkštos plastmasės plokštelės, lanko atraminiai protezai, paprastos plastmasės plokštelės ir t.t.

 

Skaityti daugiau
Balinimas kapomis

SAUGU, EFEKTYVU, GREITA ir PIGU!

Siūlome naujausią balinimo kapomis būdą!


Jums nereikės su kapomis miegoti -

užtenka tik 1 val. per dieną!

Skaityti daugiau

Protezavimas

Protezuojame visų įmanomų rūšių nuolatiniais ir išimamais protezais:

 • vainikėliais ant implantų;
 • cirkonio keramikos vainikėliais;
 • bemetalės keramikos vainikėliais;
 • metalo keramikos vainikėliais;
 • lietais metaliniais vainikėliais;
 • plastmasiniais vainikėliais;
 • minkštos plastmasės išimamais plokšteliniais protezais;
 • paprastos plastmasės išimamais plokšteliniais protezais;

 

Protezavimas ant implantų.

Tai - natūralios danties šaknies pakaitalas, titaninis varžtelis, kuris chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį vietoje iškritusio ar pašalinto danties šaknies. Implantai naudojami vienam, keliems ar visiems dantims atkurti. Yra daug būdų atkurti danties vainiką, tačiau tik implantai leidžia atkurti visą dantį – tiek šaknį, tiek vainiką. Jie laiko dirbtinių dantų vainikėlį ar tiltą taip, kaip šaknys laiko dantį savo vietoje. Dantų implantai padeda atkurti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant šalia esančių dantų. Implantas įsriegiamas į žandikaulio kaulą. Esant poreikiui prie jo tvirtinamas laikinas dantis, kuris vėliau pakeičiamas nauju  nuolatiniu dantimi.

 

Cirkonio keramikos vainikėliai.

Cirkonio keramikos protezų pagrindą sudaro cirkonio oksido karkasas, kuris ruošiamas kompiuterinio frezavimo būdu.  Jis lengvas ir tvirtas, natūralios danties spalvos, todėl uždėjus keramikos apdailą, atrodo labai natūraliai. Tvirtumu toks protezas  lenkia bemetalės keramikos restauracijas, o vietoje metalinio karkaso naudojamas cirkonio oksido tvirtas karkasas suteikia galimybę protezuoti ne tik priekinius, bet ir šoninius dantis, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis. Baltas karkasas užtikrina ne tik tvirtą vainikėlio konstrukciją, bet ir puikią estetiką.

 

Bemetalės keramikos vainikėliai E-MAX

Bemetaliai protezai gaminami tik iš porceliano. Šis protezavimo būdas  estetiškas, tvirtas ir ilgalaikis.Tokie protezai yra laidūs šviesai ir atrodo natūraliai, estetiški ir biologiškai suderinami. Ši medžiaga skaidri kaip ir natūralūs danties audiniai ir pakankamai tvirta. Bemetaliai protezai puikiai tinka priekinių dantų protezavimui. Jie pranašesni už metalo keramikos vainikėlius tuo, jog nesukelia alergijos, kurią gali sukelti  tam tikri metalai. Tinkami tik pavieniams priekiniams dantų defektams atstatyti.

 

Lietas metalinis vainikėlis.

Lieti metaliniai vainikėliai tinka protezuojant galinius, sunkiai pasiekiamus dantis, kai reikia patvarumo, taip pat gaminant stipresnį tiltinį protezą. Gerai atlaiko kramtymo jėgas, neskyla ir nelūžta, tačiau yra  metalo spalvos. Tai gali būti pasirinkimas krūminiams dantims (dažnai viršutinio žandikaulio).

  

Metalo keramikos vainikėlis.

Dantų protezai iš metalo keramikos yra gaminami metalinį karkasą padengiant porceliano sluoksniu, kuris yra užlydomas aukštos temperatūros krosnyje. Metalo keramika gali būti protezuojami tiek pavieniai dantys, tiek jų grupės. Metalo keramikos protezai tinka kai reikia protezuoti vieną dantį arba reikalinga dantų eilės rekonstrukcija. Naujai protezuojami vainikėliai yra derinami prie natūralių dantų, tad parenkama kuo natūralesnė spalva bei forma. Metalo keramikos protezai gali būti naudojami tiek priekinių, tiek krūminių dantų rekonstrukcijai. Ši keramika yra ganėtinai tvirta, tad gali išlaikyti intensyvią dantų kramtymo jėgą.

 

Plastmasinis dantų vainikėlis.

Tai - dirbtinis, tokio paties dydžio, spalvos bei formos kaip ir natūralus dantis dangalas, apgaubiantis pažeistą paviršių, sutvirtinantis ir apsaugantis jį nuo lūžimo bei kitų galimų traumų. Laikini dantų vainikėliai yra laikini protezai, kurie naudojami vykstant dantų gydymo procesui ir kol yra gaunami nuolatiniai protezai. Pagrindinė šių vainikėlių paskirtis – atitinkamą laiko tarpą apsaugoti nušlifuotą dantį ir dantenas nuo galimo aplinkos poveikio, tuo pačiu atstatant ir estetinį danties vaizdą bei funkciją. Ant nušlifuotų paciento dantų laikini vainikėliai naudojami ne tik dėl estetinių sumetimų bei funkcijos, bet ir siekiant kad dantenos, esančios aplink nušlifuotą dantį, neužaugtų ant laiptelio. Tokiu būdu sumažinama rizika gauti nekokybišką atspaudą ar nekokybišką restauraciją. Taip pat plastmasiniai  dantų vainikėliai būtini atliekant didelės apimties dantų protezavimą, kurio metu yra keliamas sukandimas – tokiu būdu pacientui leidžiama priprasti prie pasikeitimų burnoje. Plasmasiniai dantys yra lengvai koreguojami ir tik suformavus patogų, pastovų sukandimą, kurio metu neapkraunami raumenys bei sąnariai, laikini plastmasiniai vainikėliai keičiami i nuolatinius.

 

Minkštos plastmasės išimamas plokštelinis protezais (Elastinė plokštelė) (elastingi dantų lankai bei plokštelės), padaryti pagal individualų užsakymą, dalinai atstato dantų eilių defektus, kramtymo funkciją bei estetiką. Jie gaminami iš specialių medžiagų, skirtų dantų protezų gamybai bei atsižvelgiant į paciento burnos gleivinės bei dantų ypatumus. Tai komfortiški, lengvi ir gražūs protezai. Šie protezai taikomi ne visais atvejais - tai priklauso nuo likusių atraminių dantų skaičiaus ir jų išsidėstymo.  Nerekomenduojama, kai yra visiškai bedantis žandikaulis.

Jie pasižymi šiais privalumais:

 • Nėra metalinių kabliukų: tuo tikslu naudojamas plastikas, kurio apkabėlės priglunda prie išlikusių savų dantų ir dantenų.
 • Nesukelia alergijos, todėl tinka pacientams, kurie alergiški akrilinėms plastmasėms ir metalui.
 • Protezų bazėse neleidžia kauptis burnos mikroflorai. Be to, nesugeria kvapų ir yra atsparūs burnos skysčių cheminiam poveikiui. Ilgai nešiojant, jeigu laikantis tinkamos burnos higienos, nekeičia spalvos. 
 • Tolygiai paskirsto kramtymo spaudimą, dėl to neperkraunami likę dantys ir dantenos bei sulėtinama burnos audinių atrofija. 
 • Protezo pagrindai yra skaidrios, peršviečiamai rausvos spalvos, todėl susilieja su natūralia dantenų spalva ir atrodo natūraliai, estetiškai ir yra beveik nepastebimi.
 • Šių protezų konstrukcijos užima tik trečdalį gomurio, kas leidžia geriau jausti maisto skonį, temperatūrą.
 • Protezai yra ploni, lengvi, patogūs ir greitai prisitaiko burnose, todėl prie jų greitai priprantama.

 

Paprastos plastmasės išimamas plokštelinis protezas – tai dažniausia naudojami išimami dantų protezai, kai pacientas neturi visų arba keletos dantų. Plokštelės gaminamos iš rausvo plastiko pagrindo ir baltų dantų. Plokštelės gaminamos taip, kad atrodytų kaip natūralūs dantys: pritaikoma dantų spalva, forma ir dydis pagal esamus dantis, tokiu būdu atkuriamas estetinis burnos vaizdas. Dantų plokštelė – tai sprendimas, kai netenkama visų arba dalies dantų ir nėra galimybės atkurti dantų fiksuotais protezais. Gali būti pilni arba daliniai. Skirti pacientams, netekusiems visų ar daugumos dantų viršutiniame ir (ar) apatiniame žandikaulyje. Šių protezų kaina santykinai žemesnė ir pasižymi ganėtinai nebloga estetine išvaizda, tačiau suteikia mažesnį komforto jausmą dėl mažesnio stabilumo.

 

TIK per 1DIENĄ!

Daugiau info skilyje "Estetinis plombavimas"